Akademia plus 50

Szczegóły zdarzenia

Pielęgnacja cery dojrzalej-  warsztaty

Godzina: Listopad 15, 2010 o 11:00 do Listopad 22, 2010 o 17:00
Lokalizacja: Studio i gabinet Mary Kay
Ulica: ul.Wiejska 19
Miasto/miejscowość: Białystok
Strona internetowa lub mapa: http://mail: d.michrowska@op.…
Telefon: 519 153 168, 605 324 232
Typ zdarzenia: warsztay, uroda, pielęgnacja, doradca
Zorganizowane przez: Danuta Michrowska i Stowarzyszenie Akademia plus 50
Ostatnia aktywność: Lis 16, 2010

Eksportuj do programu Outlook lub iCal (.ics)

Opis zdarzenia

Warsztaty beda prowadzone przez urocze panie:Danuta Michrowska i Barbarę Zabielską, dzięki którym poznamy:

* zalety dobrze dobranej pielęgnacji,
* nowe pomysły makijażowe,
* dorób kosmetyków na jesień i zimę

Terminy:
15 listopada 2010
grupa 1. godz.11:00 - 12:30

17.11.10 Gr.3 sobota godz 10- 11.30

20.11.10 . sobota godz 10 / 11 :30

22.11.10 poniedziałek 11:30 - 13.00
poniedziałek 17:00 - 18:30

Liczba osób w grupie 8

Zrobimy tyle zajęć, żeby wszystkie zainteresowane panie mogły skorzystać.
Dla słuchaczek Akademii plus50 warsztaty są bezpłatne.

Przed umówioną wizyta prosimy nie dokonywać żadnych zmian kosmetyków, nie zmywać twarzy czy makijażu.

Zainteresowanie Panie proszone są o zgłaszanie się telefoniczne na nr 519153168, sms, mail, na dyżurze lub bezpośrednio u Basi Adamowicz.

Ściana komentarzy

Komentarz

Potwierdź Pielęgnacja cery dojrzalej- warsztaty, aby dodać komentarze!

Dołącz do Akademia plus 50

Skomentowane przez Stowarzyszenie Akademia plus 50 dnia Listopad 14, 2010 o 18:25
Warsztaty pielęgnacji dojrzałej cery

15.11.2010 godz 11 poniedziałek
1.Ela Żukowska
2. Barbara Adamowicz
3..Jagoda Sulimowicz
4.Halina Lukaszewicz
5.Alina Gres
6.Halina Sołomianko
7.Grazyna Hordejuk
8.Lucja Augustynowicz

17.11.2010 godz 11 sroda
1.Ela Ubran
2. Basia Poniat
3.Basia Nowik
4.Grazyna Kreska
5.Pawlicz Maryna
6. Kapica Alicja
7.Bozena Lukaszewicz
8.Bieles Anna

17.11.2010 godz 11 sroda
1.Ela Ubran
2. Basia Poniat
3.Basia Nowik
4.Grazyna Kreska
5.Pawlicz Maryna
6. Kapica Alicja
7.Bozena Lukaszewicz
8.Bieles Anna

20.11.2010 godz 10 sobota
1.Basia Wyszczelska
2.Kierkowska Barbara
3. Nina Bielenia
4.Grazyna Kiełcz
5.Maria Pietrzykowska
6.Dorota Poniatowska
7. Danuta Malewska
8.Grazyna Pawłowska

22.11.2010 godz 11:30 poniedziałek
1.Marcinowicz Halina
2. Oleksiak Helena
3.Maria Niemczynowicz
4.Halina Szkiładz
5.
6,
7.
8.

22.11. 10.godz 17 poniedziałek
1. Anna Techmanska
2. Hanna Czajka
3. Irena Busłowska
4. Lucyna Sobolewska
5,.Krystyna Charytoniuk
6.. Teresa Wiszowata
7. Krystyna Wojtkowiak
8. Sadowska Jolanta

Bierze udział (4)

© 2014   Created by Stowarzyszenie Akademia plus 50.

Oznaczenia  |  Zgłoś problem  |  Warunki serwisu